+90 212 238 55 35
Dubai Vize Servisi B.A.E. Vize

Dubai Vize Ücretleri

Halihazırda standart vize olarak hizmetini verdiğimiz tek girişli vize türü haricinde yeni açılan Dubai çok girişli vize türlerine ilişkin fiyatları aşağıda bulabilirsiniz.

Açıklamalarını okumak için vize türünün üzerine tıklayınız.

Transit Vize ( 100 USD )
( Sadece Dubai Havalimanı terminallerinden transit uçuşlar için ) Tarafımıza iletilen 3 ayaklı uçak bileti detayı ile sadece transit uçuşlar için kullanılır ( Örnek : Istanbul – Dubai Havaalanı – Maldivler ). Yolcu bu transit uçuşu esnasında 96 Saati aşmamak koşulu ile Transit Vize ile Dubai’ye giriş sağlayabilir. Transit vize uygulaması sadece Dubai havaalanı için mevcuttur. Eğer yolcular transit uçuşları esnasında terminal değişikliği yapıyorlar ise transit vize almak zorundadırlar.
30 Gün içinde Tek Girişli Kısa Dönem ( 115 USD )
Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında TEK sefer ülkeye giriş ve Max 30 gün ülkede kalış için kullanılır. ( bugune kadar kullandığımız )
Girişli Kısa Dönem ( 240 USD )
Buraya başlığınızı yaz30 Gün içinde Çok Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ÇOK sefer ülkeye giriş ve 30 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılır.
90 Gün içinde Tek Girişli Uzun Dönem ( 230 USD )
Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında TEK sefer ülkeye giriş Max 90 gün ülkede kalış için kullanılır.
90 Gün içinde Çok Girişli Uzun Dönem ( 540 USD )
Vize onayı üzerinde belirtilen tarih aralığında ÇOK sefer ülkeye giriş ve 90 gün içerisinde çoklu giriş için kullanılır.
900 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN