+90 212 238 55 35
Dubai Vize Servisi B.A.E. Vize

Evrak Onay İşlemleri (Apostil)

apostil-vizeportEvrak Onay İşlemleri (Apostil)

Apostil, bir belgenin gerçekliğinin tasdik edilerek başka bir ülkede yasal olarak kullanılmasını sağlayan bir belge onay sistemidir. Apostil’in kuralları 6 Ekim 1961 tarihli Lahey Konvansiyonuyla tespit edilmiştir. Apostil kuralları yalnızca Lahey Konferansı’na üye veya taraf devletler arasında geçerlidir.

Bu belge onay sistemiyle ilgili üye veya taraf devlet tarafından saptanan yerel bir merci, bakanlık, vb. bir kuruluş, belgenin gerçek olduğunu onaylayarak, başka bir üye veya taraf ülkede 6 Ekim 1961 tarihli Lahey Konvansiyonunda belirlenen kurallar çerçevesinde kullanılması için yasal hale getirirler.

Apostil tasdiği gerçekleştirilen belge, Lahey Konferansının tüm üye ve taraf devletlerinde geçerli bir belge olarak kabul edilir.

Apostil ve Evrak onay işlemlerini Konsolosluk ve Kaymakamlık/Ticaret Odaları gibi resmi kurumlar nezninde takip etme yetkisine sahibiz.

Ervak onay ve Apostil edilmesi gereken bir takım belgeler istenilen ülkeye göre “Yeminli & Noter Onaylı” tercüme gerektirir.

Yeminli Tercüme, Noter Tasdiği, Apostil ve Evrak (Konsolosluk/Büyükelçilik) onay işlemleriniz tarafımızdan eksiksiz ve hızlı şekilde gerçekleştirilir.

Yeminli Tercüme, Noter Tasdiği, Apostil ve Evrak onayı gibi işlemlerin ücretleri belgenin içeriğine, (Şahsiliğine ve Resmiliğine) göre değişiklik göstermektedir.

Bu sebeple önce Apostil ve Evrak onayı yapılmasını istediğiniz belgelerinizin bir kopyasını info@vizeport.com adresimize mail yoluyla veya resmini okunaklı ve net olacak şekilde çekerek 0532 451 81 71 numaralı telefonumuza WhatsApp uygulaması ile gönderebilirsiniz.

Müşteri temsilcimi en kısa sürede fiyatlandırma ve işlem süresi için detaylı bilgiyi verecektir.

Vizeport Vize & Danışmanlık Hizmetleri

Seçkin Ömer Manioğlu

5.254 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN